05 Ağustos 2016 #6123010

Uydunet Yeni Bina ve Alt Yapı

İstanbul Maltepe ilçesi Altıntepe Mahallesinde ikamet etmekteyim. Binamızın inşaatı yeni bitti. Caddede Uydunet altyapısı var. Çağrı merkezini altyapı için aradım fakat bir şey yapamadıklarını bölge müdürlüğüne faks çekmemi söylediler. İstanbul/Anadolu Bölge Müdürlüğüne faks çektim fakat halen bir dönüş alamadım. Bir an önce gerekli çalışmanın yapılması için gereğinin yapılmasını ve bilgi verilmesini rica ediyorum.

Hakan 293 Okunma

Cevaplar

 • Hakan31 Ağustos 2016

  Merhaba Firmadan bir geri dönüş almadım. Binaya ait güzergahta sorun var gibi bir yanıt çok anlamsız. Caddedeki bütün binalarda altyapı var.

 • Hakan23 Ağustos 2016

  Merhaba. Şirketinizden bir yetkili keşif için geldi ve bağlantının yapılacağını söyledi şu an ne değişti bilgi verebilir misiniz. Binaya ait güzergahta ne gibi bir sorun var anlamış değilim. Aynı Cadde üzerindeki bütün binalarda altyapı mevcut problem güzergah olamaz

 • Kablo Net Temsilcisi21 Ağustos 2016

  Sayın Abonemiz; 6123010 nolu şikâyetiniz doğrultusunda altyapı talebinde bulunduğunuz adreste keşif sağlanmış olup yapılan incelemeler neticesinde binaya ait güzergahın sorunlu olması nedeniyle şuan için hizmet verilemeyeceği bildirilmektedir. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi06 Ağustos 2016

  Sayın Abonemiz; 6123010 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek detaylı bilgi talebinde bulunulmuştur. Yetkili birimlerimize altyapı talebiniz hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi05 Ağustos 2016

  Sayın Abonemiz; 6123010 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön