01 Nisan 2015

Uydunet Yatırım Yapılması

Bölgemizde Uydunet alt yapısı neden oluşturulmuyor yada ne zaman öyle bir çalışmanız olacak. Türk Telekom oldukça kalitesiz bir hizmete sahip. Sizden hizmet almak istiyoruz. İstediğiniz abone sayısı ne kadar gerekirse onuda size sağlarız. Bölgede bulunun herkes Türk Telekom ve bunun üzerinden geçinen TTNET'ten şikayetçi. Sizleri bölgemizde görmek bizi memnun eder.

Sait 511 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi01 Nisan 2015

    Sayın Abonemiz; 3151219 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, Kablo TV altyapı/şebeke talebinde bulunduğunuz bölge hakkında bilgi edinilmiştir. Mardin ilinde Kablo Tv altyapısının bulunmaması sebebiyle, şuan için hizmetten yararlanamamaktasınız. Kısa vadede Mardin iline şebekenin gelmesi mümkün değildir. Şebeke genişletme çalışmaları doğrultusunda talebiniz değerlendirmeye alınacaktır. Şebeke genişletme çalışmaları yıllık bütçe planları dahilinde, alt yapı ve maliyet uygunluğu hesaplanarak yapılmaktadır. Yıllık bütçe planı içerisine dahil edilemeyecek bölgeler için en yetkili birim olan İl Müdürlüğünün vermiş olduğu bilgiler geçerlidir. İlerleyen zamanlarda Mardin ili ile ilgili çalışmalar başlatıldığında kurumsal web sitemiz www.turksatkablo.com.tr üzerinden takip edebilir, 444 0 126 Türksat Kablo Çağrı Merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi01 Nisan 2015

    Sayın Abonemiz; 3151219 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön