21 Ekim 2016 #6741877

Uydunet Video İzlenemeyecek Kadar Kötü Duruma Düşmüş İnternet

250 GB 50Mbit internet kullanıyoruz. Fakat ciddi problemler var internette. Türkiye bazlı sunucularda bile (google.com.tr hatta kendi siteniz) 80-100 MS ping var modem sıkıntılı gibi duruyor. Ayrıca bir kişi video izlerken 2. veya 3. kişi sitelere bile zar zor giriyor bu nasıl 50 mbit çözmüş değiliz. Normal siteler bile yavaş açılıyor. 2 kişi aynı anda bir iş yapamıyor hız yeterli olmasına rağmen. Adil kotaya da sığınılmasın lütfen daha birkaç gün oluyor geleli bu sıkıntılar internet açıldığından beri var. Adil kotayla birlikte daha kötü bir hal aldı. Google bile yavaş açılıyor. Uydunet'e geçerken güvenip de geçmiştik fakat daha 1 ay olmadan güvenimiz darmadağın oldu. En kısa zamanda destek bekliyoruz.

Baran 2.341 Okunma

Cevaplar

 • Baran03 Kasım 2016

  Kota sıfırlanmasına rağmen en ufak bir değişiklik olmadı. Aynı sıkıntılar hala devam etmekte. Konuyla ilgili mail adresinize yeniden ekran görüntüsü yollanmıştır ([email protected] vasıtasıyla). Ayrıca lütfen eve gelen servis elemanı hız testi yapıp gitmesin. Bu tarz şeyleri biz zaten kendimiz yapabiliyoruz. Konuya hakim olan ve gerçekten sıkıntıya çözüm bulabilecek bir eleman gönderirseniz çok daha mutlu olacağız.

 • Kablo Net Temsilcisi25 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6741877 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek duruma ilişkin bilgi aktarımında bulunulmuştur. 50 Mbps 250 GB Ekosınırsız tarife kapsamında 250 GB adil kullanım kotanız bulunmaktadır. Ekim-2016 dönem aylık kota kullanımınız(son 6 saat hariç) 331 GB 'a ulaşmıştır. Fatura dönemi içerisinde adil kullanım kotası dolduğu için download hızınız 3 mbps 'e kadar yavaşlatılmıştır. Her ayın son günü faturalar kesilmekte olup devam eden ayın 1 'i itibariyle kotanız sıfırlanarak hızınız tekrar 50 Mbps 'e kadar yükseltilecektir. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 , 126 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi24 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6741877 nolu şikâyetiniz ile ilgili 24.10.2016 13:11 'de tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi23 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6741877 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmiş olup [email protected] adresine iletmiş olduğunuz ekran görüntüsü doğrultusunda incelemeler başlatılmıştır. Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza en kısa süreç aralığında geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi22 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6741877 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup bulunduğunuz bölge dahilinde hizmetler ile ilgili genel müdahalelerin yapıldığı ve genel çalışmanın sonuçlanması ile birlikte tarafınıza bilgilendirme yapılacağı belirtilmiştir. Aynı zamanda hattınızla ilgili genel kontrol yapılabilmesi için aşağıdaki testlere ait sonuçların gerekmekte olduğu ve ileteceğiniz sonuçlara göre kontrol sağlanarak tarafınıza bilgi verileceği hususunda bilgilendirme yapılmıştır. Başlat > Çalıştır > cmd > ipconfig /flushdns Başlat > Çalıştır > cmd > tracert www.sorunyaşanılansite.uzantısı(com.net gibi) (Örnek: www.google.com.tr veya Oyun sunucu İP'si gibi) Başlat > Çalıştır > cmd > nslookup Yukarıdaki işlemleri gerçekleştirerek tarafımıza ekran görüntüleri ile birlikte [email protected] adresi üzerinden dönüş sağlamanız rica olunur. (Konu ile ilgili gönderim sağlarken mail içerisine şikayetvar.com adresi üzerinden yönlendirilmiş olduğunuz hususunda not almanız önemle rica olunur.) Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi21 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6741877 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön