02 Eylül 2013 #1988272

Uydunet Vaad Ettiği Sözü Tutmuyor!

3 yıldır Uydunet kullanıyorum, defalarca kesilmeler oluyordu. Ancak hızımı yükseltince olmayacak sandım fakat 1 haftadır adamları aramaktan yoruldum. İnternet'im yok ondan öncesinde zaten 3 mbit sınırsız internet kaplumbağadan farksızdı. İnternet geliyor gidiyor net tuhaf bir durumda, TV kanalları donuyor. 120 tane kanal diyorlar yarısının yüzüne bakmazsınız., dream tv ve dream Türk ilk hafta vardı, sonra çektiler.


Tepeden tırnağa tuhaf bir firma bir daha yolumu değiştiririm bayisini gördüğümde. Kendi merkezlerini arıyorum bizde de sistem çökmüş durumda diyorlar. Buraya şikayetimi yazıyorum ancak yargı yoluna da sevk edeceğim. Ayrıca tüketici haklarına dahi şikayet edeceğim ve elimden geleni yapacağım.

Özgür 107 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 1988272 numaralı şikayetinize istinaden yetkili birim tarafından incelemeler devam etmekte olup neticelenmesi ile birlikte tarafınıza en kısa sürede bilgi aktarılacaktır. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 1988272 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön