29 Ağustos 2014

Uydunet Üyelik Başvurusunda Sorun Yaşattı

İlk önce aldığım kampanyalı internet paketini yanlış girdiler sisteme, iptal etmek için kuruluma gelecek kişilerin aramasını beklemem gerektiğini söylediler. Bir hafta o şekilde beklettiler.
Daha sonra onu iptal ettikten sonra, yeniden doğru paketin sisteme girilmesi için tekrardan başvuru yaptım. İki gün sonra arayıp, benim yeni başvurduğum paketin de iptal edildiğini söylediler. Sistemde hata varmışmış. Tekrardan sisteme talebimi girdiler. Bir hafta da böyle beklettiler.

Metin 907 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi01 Eylül 2014

    Sayın Abonemiz; 2656868 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup kurulum ekiplerimizin tarafınızla irtibata geçtiği, müsait olmamanıza istinaden ilerleyen tarihlerde tekrar tarafınıza ulaşılıp randevu verileceği bilgisini iletmeniz üzerine hizmetleriniz ile ilgili herhangi bir işlem gerçekleştirilmemiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi31 Ağustos 2014

    Sayın Abonemiz; 2656868 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında detaylı bilgi alınmış olup, şikayetinizin yetkili birime iletileceği bilgisi verilmiştir. Tarafımızdan kurulum ekipleri ile irtibata geçilerek konu hakkında bilgi alınacağı ve tarafınıza tekrar bilgi verileceği belirtilmiştir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Sayın Abonemiz; 2656868 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön