30 Eylül 2015

Uydunet Uydunet Sözleşmeye Uymuyor Kesintisiz İnternet Hizmeti Vermiyor

Çağrı merkezini arayıp günün belli saatlerinde internetimin kesildiğini söyledim sinyallerimde sorun olduğunu ve ekiplerin gelmesi gerektiğini söylediler. Son bir aydır onlarca arıza kaydı 2 şikayet kaydı bırakmama rağmen hiçbir şekilde şu saatlerde gelecek denilen ekipleri göremedim. Çalışma var işgüzarlığı adı altında vaad edilen hizmeti alamayıp üstüne her ay faturasını ödüyorum.


Uydunet'in hiçbir yetkilisi de arayıp şikayet ve arıza kayıtlarıma dönüş vermedi. Şikayet kaydımda taahhüt bedeli ödemeksizin abonelikten çıkmak istediğimi belirttim ancak cevap verme zahmetinde bulunmadılar.

Bişar 340 Okunma

Cevaplar

  • Bişar02 Ekim 2015

    Çağrı merkezini arayıp günün belli saatlerinde internetimin kesildiğini söyledim sinyallerimde sorun olduğunu ve ekiplerin gelmesi gerektiğini söylediler. Son bi aydır onlarca arıza kaydı 2 şikayet kaydı bırakmama rağmen hiçbir şekilde şu saatlerde gelecek denilen ekipleri göremedim. Çalışma var işgüzarlığı adı altında vadedilen hizmeti alamayıp üstüne her ay faturasını ödüyorum. Uydunet in hiçbir yetkilisi de arayıp şikayet ve arıza kayıtlarıma dönüt vermedi. Şikayet kaydımda taahhüt bedeli ödemeksizin abonelikten çıkmak istediğimi belirttim ancak cevap verme zahmetinde bulunmadılar.

  • Kablo Net Temsilcisi30 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3825621 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde 29-09-2015 17:02 itibari ile çağrı merkezimiz üzerinden oluşturmuş olduğunuz 18982064 nolu arıza kaydınızın neticesinde "modem sinyal değerlerinizin ideal aralıklarda olduğu, hat ve şebekeden gerekli müdahalenin sağlandığı" belirtilmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi30 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3825621 nolu şikâyetinizde yer A. konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön