15 Şubat 2013

Uydunet Uyanıklığı!

Yaklaşık 5 gün önce müşteri hizmetlerini arayıp, 6-7 aydır kullandığım IP adresinin değişmesini. istedim. IP değişikliğinden sonra 3 saatte bir modemim normal bir düzeyde çalışmasına ve kullanmış olduğum iki bilgisayarın bir sorunu olmamasına rağmen bağlantı sorunları yaşadım. İki defa arıza kaydı oluşturup teknik servisi çağırdım ama onlardan da kesin, net bir cevap alamadım.


Ancak son gelişlerinde sorunun modem olabileceğine ve tekrar 2 yıllık sözleşme imzalarsanız kampanya dahilinde yeni modem alabileceğimi söylediler. Bunun üzerine dün başvurumu yaptım ve yarın gelmesini ve takılmasını bekliyorum.

Serkan 113 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi17 Şubat 2013

    Sayın abonemiz; 1633351 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede anlık sorun yaşamadığınız bilgisi alınmış ve tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Abonemiz; 1633351 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön