11 Ocak 2016

Uydunet Tesisat Sorunları

Tesisat kurarken her katın delik açtılar ve her deliğin altında elektrik saati var bugün cumartesi merdivenlerin yıkanması gerekiyor cuma şubeye gittim arza kaydı aldılar 4 saat içinde ekip gelir dediler gelmedi... Bu gün sabah şubeyi aradım hemen ekip yönlendiriyoruz dediler fakat bu saate kadar gelen giden yok... İnsanları böyle saatlerce bekletmeye hakkınız yok madem gelmeyeceksiniz bir haber verin ayrıca merdivende kaynaklanacak her türlü kazalardan sizin şirketiniz sorumludur ben yeterince uyarıda bulundum.

Güliz 192 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi11 Ocak 2016

    Sayın Abonemiz; 4613715 nolu şikâyetinize istinaden, TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanız için teşekkür eder mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Güliz'in Teşekkür Mesajı11 Ocak 2016

    Bugün aradılar tesisat için öğleden sonra geleceklerini söylediler ve internet ayarlarımdaki sorunları telefonda giderdiler teşekkür ederim

  • Kablo Net Temsilcisi11 Ocak 2016

    Sayın Abonemiz; 4613715 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön