12 Şubat 2014 #2290474

Uydunet Tarife Değişikliği Hakkında Yapılan Yanlış Bilgilendirme!

Dün tarifemin yenileneceği konusunda bir telefon görüşmesi yaptım ve hızımın 10 mbps ye çıkacağı ve kotamın aynı şekilde sınırsız olacağı söylendi. Bugün ise gönderilen bir mesajda bana 50GB adil kullanım kotası konduğu söyleniyor.


Bana böyle bir bilgi verilmemişti. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım ve bu konuda sadece şikayet açabileceğim ve ellerinden bir şey gelmeyeceğini söylediler. Çağrı merkezi de sorunu çözmekle yükümlüdür beni başından savmakla değil. Son olarak bana verilen bilgide olduğu gibi kotamın sınırsız olmasını istiyorum. Adil kullanım kotası istemiyorum. Yanlış veya eksik bilgilendirme yüzünden mağdurum.

Gizem 133 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi27 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, 2290474 numaralı şikayetinize istinaden ilgili ses kaydınız dinlenilmiş olup görüşme içerisinde 50 GB kota aşımı yapıldığı takdirde hızınızın 3 Mbps'e düşeceği bilgisi iletilmiştir. Dilerseniz ses kaydınızı İl Müdürlüğüne resmi dilekçeniz ile başvurarak dinleyebilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, 2290474 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön