15 Nisan 2013 #1742901

Uydunet Taahhüt Nedeni İle Hız Arttırımı Engeli!

Abone olduğum zamanki indirimler 10 Mbps 89, 5 Mbps için ise 59 TL şeklinde 10'ar lira indirim vardı. Abone olmadan önceki yaptığım konuşmalardan birinde yukarı yönlü arttırma izin verildiği bilgisini aldığım için gönül rahatlığı ile aboneliğe başvurmuştum ama şimdi ise hız yetersiz geldiği için ve ücreti ne ise ödeyecek olmama rağmen hızımın arttırılamamasından şikayetçiyim.

Can 51 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın abonemiz; 5 Mbps Sınırsız 12 Ay boyunca 59 TL kampanyasına giriş yapan abonelerimiz için 12 ay boyunca 69 TL olan tarife ücreti 59 TL olarak uygulanmıştır. Dahil olduğunuz kampanya taahhütnamesinde tarife değişimi yapılamamasıyla ilgili madde aşağıdaki gibidir; "Kampanya kapsamında aboneler, 5 Mbps sınırsız internet tarifesine abone olacaklar ve 12 ay taahhüt vereceklerdir.Taahhüt süresi boyunca 5 Mbps sınırsız internet tarife ücreti 59 TL olarak uygulanacaktır.Kampanya kapsamında taahhüt süresi boyunca hız değişimi gerçekleştirilemez.Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan aylık Uydunet tarife indirim bedelleri tahsil edilecektir.." ibaresi yer almaktadır. Dilerseniz taahhüt çıkışı gerçekleştirerek farklı tarife geçişi sağlayabilir ya da taaahhüt sürenizin dolması sonrasında dilediğiniz bir tarifeye geçiş sağlayabilirsiniz. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1742901 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön