12 Şubat 2013

Uydunet Sürekli Kesintileri En Az 12 Saat Kesiliyor!

Güneşli'de 900 Haneli Vakıf Sitelerinde ikamet etmekteyiz. 2013 Yılının başından itibaren Türksat Uydunet ve Kablo tv hizmetleri iki gün boyunca 12 şer saat kesildi. Bu kesintiler tüm sitemizi ve bölgemizi etkiliyor, toplu şekilde hizmetten çıkacağız yeter artık bıktık usandık bu kesintilerden 10 dakika değil 5 dakika değil bir kesildi mi hem televizyon hem internet en az 12 saat sürekli gelmemek üzere kesilir mi?

2 Senedir bu hizmeti kullanıyorum sözleşmem biter bitmez hizmeti bitireceğim aynı şekilde bölgemizdeki binlerce kullanıcı da mağdur. Arayıp aynı çözümleri anlatmalarından bıktım usandım artık lütfen beni aramasınlar aynı hikayeleri dinlemekten gına geldi artık!

Mehmet 101 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi12 Şubat 2013

    Sayın Abonemiz; 1627254 nolu şikayetinize istinaden yapılan kontroller sonucunda bulunduğunuz bölgede genel arıza tespit edilmiş olup, arızanızın sonuçlandırıldığı görülmektedir. Siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır. İyileştirme amaçlı yapılan teknik çalışmalar abonelerimizin sorunsuz bir şekilde hizmet almaları için gerçekleştirilmektedir.Çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minumum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla,

  • Kablo Net Temsilcisi12 Şubat 2013

    Sayın Abonemiz; 1627254 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, kablotvb[email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön