22 Ekim 2016 #6755311

Uydunet Stabil Olmayan Bağlantı Hızı Ve Yüksek Ping

10***03 numaralı hizmet numarasından hat sahibi olan A*** Ç**olarak taahhüdümün iptali için çözüm bulunamaması ve internet hattımın sorununun giderilememesi sebebiyle bu maili yazmaktayım. İnternet hızım 500kbps ve civarında dengesiz olarak seyretmekte ve pingin çok gecikmeli olmasıyla beraber düzgün ve verimli biçimde kullanamamaktayım. Defalarca arıza kaydı bıraktım. Ekipler geldi ve yapacak bir şey olmadığını söylediler.


2 sene bu şekilde mağdur olup boş yere ödeme yapmak istemiyorum. Sorunun sizden kaynaklanması sebebiylede modem kurulum vb. Ücretleri yüksek meblada ödeyerek aboneliğimi sonlandırarak mağdur olmak istemiyorum. Konuya dair çözüm için haberinizi beklemekteyim. Hukuki yollara başvurmadan önce sizinle irtibata geçip çözüm bulmaya çalışmam gerektiğini düşündüm, . Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Alper 842 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi25 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6755311 numaralı şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilmiş olup yetkili birimlerimiz tarafından incelemeler neticesinde 10*****803 numaralı hizmetiniz için iade talebinizin olumsuz karşılandığı bilgisi verilmiştir. Bağlantı hızı ile ilgili yaşanan soruna istinaden yurt dışı çıkışlarında sorun bulunduğu ve BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) aracılığı ile bilgilendirmesi yapılan Uluslararası siber saldırılar nedeniyle Twitter, Spotify, Netflix gibi birçok sitede dünya genelinde sorun yaşandığını bilgisi verilmiştir. Ayrıca görüşme esnasında internet erişimlerinizde meydana gelen kopma sorunu ile ilgili son 2 gün içerisinde arızanın tekrarlamadığı teyit edilmiş olup herhangi bir sorun ile karşılaşılması halinde müdahale sağlanabilmesi için Çağrı Merkezimiz ya da www.sikayetvar.com adresi üzerinden durumu iletmeniz halinde tarafınıza memnuniyetle yardımcı olacağımız iletilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126, 0 850 804 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi24 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6755311 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi22 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6755311 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arıza hususunda detaylı bilgi edinilmiştir. Hizmet iptali ile ilgili talebinizin devam etmesi nedeniyle tarafınıza belirtilen süre içerisinde yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılacak olup, gerekli kontroller sağlanacaktır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi22 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6755311 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön