18 Eylül 2015

Uydunet Sorunumla İlgili Geri Dönüş Yapılmıyor!

Yaklaşık 1 aydır problemimi her defasında ayrıntılı bir şekilde dile getirmeme rağmen, sorun çözme konusunda sınıfta kaldığınızı belirtmek isterim. Derdimi defalarca anlatmama rağmen, defalarca şikayet kaydı bırakmama rağmen hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadığı için artık buraya yazmaya karar verdim.

Problemimi buradan uzun uzun tekrar anlatmayacağım. Tüm o şikayetlerim, tüm o telefon görüşmelerim sözüm ona "Hizmet Kalitesi" açısından kayıt altında tutulduğu konusunda hemfikiriz sanırım. Şimdi o kayıtları tek tek incelersiniz ve geri dönüş yaparsınız sanıyorum. Sorunumun çözülmediği "Her bir gün" için ayrı bir şikayette bulunacağım konusunda emin olabilirsiniz.

Süreyya 405 Okunma

Cevaplar

 • Süreyya28 Eylül 2015

  Çarşamba günü "Farklı Bir Model" modem ile gelinmesini halinde bağlantı talebini onayladığımı, sorunum yine çözülmezse sözleşme şartlarını yerine getiremediğinizden dolayı var olan Uydunet internet + Kablo TV + teledünya üyeliklerimi iptal edeceğimi tarafınıza bildiririm.

 • Süreyya28 Eylül 2015

  Modemi teslim edeli 45 gün oldu! Yapacağınız tek işlem benden aldığınız modemi Netmaster firmasına teslim edip "Yeni Modem"i bana getirmekti. Sorunum 1-2 gün içinde çözülecekti. Aldınız benden modemi servise mi verdiniz yani? Sorununun ne olduğunu bile bilmiyorsunuz. Tamir mi ettiniz?:) 45 gün bekletip arıza bulunamamıştır diye geri getireceksiniz. Gerekli incelemeleri gerçekten yapmış olsanız sorunun benim modemimde değil genel problem olduğunu bilirdiniz! Çünkü verdiğiniz aynı model "test modemi" ile de aynı sorunu yaşadığımı belirttim. Sorunun ne olduğunu da söyledim. "Farklı Bir Model" modem getirmediğiniz takdirde de sorunlu eski modemi kabul etmeyeceğimi belirtmek isterim.

 • Kablo Net Temsilcisi28 Eylül 2015

  Sayın Abonemiz; 3757737 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından yapılan kontrol ve incelemeler neticesinde; modeminizin servise gönderildiği ve cihazınızın servisten geldiği belirtilerek modeminizin çarşamba günü bağlanmasını talep etmeniz üzerine işleminizin bu yönde gerçekleştirileceği bilgisi iletilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Süreyya22 Eylül 2015

  Yaklaşık 1 aydır problemimi her defasında ayrıntılı bir şekilde dile getirmeme rağmen, sorun çözme konusunda sınıfta kaldığınızı belirtmek isterim. Derdimi defalarca anlatmama rağmen, defalarca şikayet kaydı bırakmama rağmen hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadığı için artık buraya yazmaya karar verdim. Problemimi buradan uzun uzun tekrar anlatmayacağım. Tüm o şikayetlerim, tüm o telefon görüşmelerim sözüm ona "Hizmet Kalitesi" açısından kayıt altında tutulduğu konusunda hemfikiriz sanırım. Şimdi o kayıtları tek tek incelersiniz ve geri dönüş yaparsınız sanıyorum. Sorunumun çözülmediği "Her Bir Gün" için ayrı bir şikayette bulunacağım konusunda emin olabilirsiniz. İyi günler dilerim. (3. Gün)

 • Kablo Net Temsilcisi19 Eylül 2015

  Sayın Abonemiz; 3757737 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi18 Eylül 2015

  Sayın Abonemiz; 3757737 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön