27 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1977638

Uydunet Sorunum Çözülmüyor!

İnternet'imden bağlandığı günden beri yavaş ve donmasından sorun yaşıyorum. Servis geliyor deyip, gidiyor. Sonra bakıyorum aynı sorun devam ediyor. Defalarca modem bozuk dememe rağmen Bursa servisine getirin diyorlar program atılsın diyorlar, tekrar ben kendim bunu getirip program attırdım.


Fakat sorun gene devam etti. En son benim dediğim çıktı, modem bozuk dediler servise gitmesi lazım dediler. Servis ortalama 10-15 gün kalacağını bu süre içerisinde onlardan geçici modem verip vermeyeceklerini sordum. Bana söylenen söz sayılı kişilere bunları verebiliyoruz dediler. Yapılan hizmetten hiç memnun değilim. 24 aylık taahütümün bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Uydenet'ten hiç memnun değilim.

Muharrem 96 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Abonemiz, 1977638 numaralı şikâyetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede sorununuzun giderildiği tarafınızdan teyit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın Abonemiz, 1977638 numaralı şikâyetinizle ilgili gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere yönlendirme ve bilgilendirme yapılmıştır en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler