17 Ekim 2016 #6709489

Uydunet Sorun Çözebilecek Mi?

1 aydır internet hızımız 50 MB olması gerekirken 20 MB'in üzerinde verilmiyor. Hatta çoğu zaman 5 MB'e düşüyor. Konuyla ilgili defalarca Uydunet'le görüştük. Ekran görüntüsünü onlarca kez mail attık. Eve 2 kere teknik servis geldi. Uzaktan bağlantı ile bilgisayara da girildi. Sonuç bize, her seferinde, "tüm değerleriniz normal" şeklinde bildirildi. "o zaman sorun nedir, neden internet hızımız böyle" dediğimizde, bizi devamlı olarak aynı işlemleri yeniden yapmaya yönlendiriyorlar "Speed test alın, genel merkeze dilekçe ile bildirin, bir daha speed test alın vesaire" Biz bunları zaten defalarca yaptık ama her defasında aynı şeyleri söylüyorlar. Şu anda eşim bilmiyorum kaçıncı kez teknik servisle konuşuyor. Değişen bir şey yok. Sorun nedir? Uydunet sorunun ne olduğunu bize neden söyleyemiyor? Bölgesel bir sorun mu var, sistemsel mi? Bu sorun çözülecek mi?

Gamze 620 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi21 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6709489 nolu şikâyetinize istinaden teknik birimlerimiz aracılığı ile detaylı incelemeler gerçekleştirilerek tarafınız ile irtibata geçilmiş olup sürece dair bilgi aktarımında bulunularak Uydunet 50 Mbps'e kadar 250 GB Ekosınırsız tarife kapsamında 48 Mbps download hızı alabildiğiniz teyit edilerek memnuniyetiniz sağlanmıştır. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 , 126 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi18 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6709489 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında bilgi alınmış olup, duruma ilişkin detaylı kontrol sağlanabilmesi için tarafınızdan müsait olduğunuz gün ve zaman dilimi hakkında bilgi edinilerek adresinize teknik ekibimizin yönlendirileceği bilgisi aktarılmıştır. Saygılarımızla.

 • Gamze18 Ekim 2016

  Hattı meşgule çevirmedim. Telefon kapandı. Elimden telefon düşmüyor zaten arayacaksınız diye. Neden meşgule vereyim. Yeniden arayın. ya da benim mi aramam lazım, yönlendirir misiniz beni lütfen?

 • Kablo Net Temsilcisi18 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6709489 numaralı şikâyetinizle ilgili 18.10.2016 16:52 'de tarafınız aranılmış olup hattı meşgule çevirmeniz üzerine ulaşım sağlanamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

 • Gamze17 Ekim 2016

  1 aydır aynı cevapları alıyoruz. Telefonda da aynı şeyi söylüyorsunuz, teknik servis de aynı şeyi söylüyor, buraya da benzer bir şey yazmışsınız. Yani Turksat/ Uydunet'in 1 aydır var olan problemi tespit edemediğini mi söylemeye çalışıyorsunuz? Bir sorun var ama nereden kaynaklandığını anlamıyorsunuz, doğru mu? Hizmet alanınız "Modemi aç kapa ve speed test al" dan mı ibaret?

 • Kablo Net Temsilcisi17 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6709489 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön