27 Ekim 2016 #6799126

Uydunet Şikayetimizle İlgileniyor

Mahallemizde bulunan Uydunet kablo kutusunun, binada yapılacak tadilat sebebi ile yerinden kaldırılması gerekmektedir. Binanın köşesinde bulunan kutu sebebiyle tadilat 2 aydır beklemektedir. Bu konuyla ilgili daha önce firmaya 5 kere telefon yoluyla ulaşmaya çalıştık, belki 5 kere de online kayıt oluşturduk. Acil olduğuna dair mailler attık. Ama hiçbir geri bildirim alamadık. Ne müşteri temsilcilerinden, ne yetkili birimden tek bir telefon dahi alamadık.


2 ay oldu tüm tadilat onlar yüzünden bekliyor. Evde de bu hizmeti kullanıyorum. Sürekli kesiliyor. Uydunet müşteri hizmetleri kötü. Asla ilgilenmiyorlar, asla gelmiyorlar, asla çözüm üretmiyorlar. Nasıl iş yaptıklarını anlamış değiliz. Ben müşteriyim ve neredeyse her gün arayıp yardım talep ediyorum. 1 buçuk ay hiç ilgilenmemek nasıl bir ayıptır? Bu kadar umursamaz davranmanız ise şaşkınlık verici Uydunet.

Merve 195 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Abonemiz; 6799126 nolu şikâyetinize istinaden teknik birimlerimiz tarafından iletilen bilgi kapsamında talebiniz doğrultusunda Türksat'a ait dağıtım dolabında yer değişikliği yapılarak uygun noktaya alınacaktır. Ancak işlemin yapılabilmesi için kazı izni gerekmekte olup gerekli işlemler başlatılmıştır. Duruma yönelik ilgili birimlerimiz tarafından tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Mümkün olan en kısa süre içerisinde gerekli işlemler gerçekleştirilecektir. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 , 126 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6799126 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön