10 Mart 2016

Uydunet Servis Sağlayıcısının Hizmet Sağlayamıyor Oluşu!

Uydunet bağlandığı ilk gün TV'leri bozmuş sonra düzeltilmesi için elektrikçi çağırın demişti ne müşteri hizmetlerine bıraktığım şikayet kayıtlarına ne de şikayetvar üzerindeki şikayetlere çözüm üretmediler en son bir tanıdığın genel müdürlükte iyi bir makamda olduğunu duydum ve ona ilettik sorunumuz ertesi gün çözüldü. Buradan belliydi zaten o gün kapattırmam gerektiği.
Bağlandığım ilk günden beri verdiğim paraya acıyorum çünkü aldıkları paranın %10'u kadar hizmet vermiyorlar, kopup duruyor, sürekli hızı düşüyor ben sürekli bir arıza kaydı bırakıyorum, ekipler eve gelip incelemek için naz yapıyor, gelen aşağıdan ayarlayacağım diyor gidiyor sorun çözülmüyor, en son gelen sorun kablolarınız da elektrikçi çağırın dedi benim tepem attı tabi bunun üstüne benim Uydunet maceram burada sona eriyor. Sorunun tamamını 900'le anlatmam mümkün değil.

Taha 223 Okunma

Cevaplar

  • Taha13 Mart 2016

    Şikayetvar'ı burada yaptığım yorumları sildiğinden dolayı kınıyorum. İnsanlar burada firmalarla ilgili bilgi alma haklarını kullanıyorlar zaten bir karakter kısıtı ile her şeyi net anlatamıyoruz bir de yorumlarımızı silerek firmanın arkasında oluyorsunuz. Ne anladık o zaman şikayetvar'dan?

  • Kablo Net Temsilcisi10 Mart 2016

    Sayın Abonemiz; 5065123 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek çağrı merkezimiz üzerinden oluşturulan arıza kaydınıza ilişkin teknik ekiplerimiz tarafından 10-03-2016 10:42 itibariyle yapılan kontrollerinde daire içi kablolarınızda sinyal kaybı bulunduğu, bu sebeple ilk noktadan kablo çekilmesi gerektiği bilgisi iletilmiştir. Ekiplerimizin sıva üstünden kablo çekimi önerisi ise tarafınızca kabul edilmemesi üzerine işlem sağlanamamıştır. Yaşanılan bu durum ile ilgili abonelik sözleşmesinin ilgili maddesi aşağıdaki gibidir, 5.5- Abone tarafından temin edilen cihaz ve alıcılardaki arızalar, binadan kaynaklanan elektrik arızaları, ankastre sorunları, bina tadilat ve tamiratı vb. Abone kusurundan kaynaklanan teknik nedenlerden dolayı meydana gelen arıza ve kesintilerden Abone sorumludur; bu durumlarda Abone TÜRKSAT’tan herhangi bir talepte bulunamaz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi10 Mart 2016

    Sayın Abonemiz; 5065123 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön