21 Mart 2013 #1699423

Uydunet Sadece Yalın İnternet Hizmeti İstiyorum!

Uydunet internet hizmeti abonesiyim, evimde çanak antenim var, onlarca, yüzlerce televizyon kanalını rahatlıkla izleyebiliyorum. Uydunet internet hizmetini vermek için KabloTv hizmetini de dayatıyor.


Daha önce Telekom'da aynı şeyi yapıyordu internet için sabit telefon şartı koyuyordu şimdi vazgeçti, doğru olan budur. İsteyen internet abonesi olur isteyen telefon abonesi olur isteyen ikisini birden abone olur.


Uydunet firması da aynı şekilde davranmalıdır. İnternet isteyen internete kablotv isteyen kablotvye abone olabilmelidir, isteyen de ikisine birden abone olur.


Bu durumun değerlendirilerek bir an önce bu dayatmadan vazgeçilmesini talep ediyorum.

Hüseyin 1.316 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın abonemiz; Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Abonelik sözleşmenizin Madde 3. Tanımlar bölümünde belirtildiği üzere Uydunet hizmeti, kablo sistemleri altyapısı üzerinden verilen internet hizmetini olup, kablotv kurulumu ve aboneliği yapılarak sunulabilen bir hizmetimizdir. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. E-postanızda belirtmiş olduğunuz konu ilgili birim ve kişilerle paylaşılmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön