31 Ekim 2016

Uydunet NIP Değişikliği Yapılmadı!

İnternet bağlantısı yapan herkes bilir. Statik IP istiyor musunuz diye bir seçenek vardır. Ben statik IP seçmediğim halde statik IP vermekteler. Mobil programcıyım müşterilerimin hesaplarını yönettiğim zaman farklı IP adresinden girmem gerekiyor. Her seferinde müşteri hizmetlerini aramam gerekiyormuş hangi çağda yaşıyoruz? Özellikle test etmek için aradım ses kayıtlarını aldım. Gece 01:15 'de ''IP adresimi değiştirmek istiyorum'' dedim.


''Ne zaman aktif olur'' dedim? ''15 dk sonra aktif olacak'' dedi. Sabah 09:00'da hala olmamıştı. Bir firma bu kadar kalite anlayışından yoksun ve müşteri memnuniyetini önemsemez devlet kurumu ya! Dün bu konu üzerine internete girdim Google'a Kablo TV IP değiştirme yazın kaç bin kişinin bu konuda mağdur olduğunu gördüm. İnsanlar forumlarda tartışma konuları yazmış hiç mi görmüyorsunuz? İşte bu yüzden millet çıktı aya biz kaldık yaya!

Cem 1.011 Okunma

Cevaplar

 • Cem11 Kasım 2016

  6825135 şikayetimde belirttim bana müşteri hizmetlerini aramam gerektiği söylendi! 3 defa bizzat aradım ip adresim hala değişmedi! Üstüne utanmadan bir de http://prntscr.com/d5vkwn 418,00 TL fatura yollamışlar! Arkadaş nedir bu rezillik? 3 kere müşteri hizmetlerini aradım ip adresini değiştirin değiştik diyorlar değişmiyor. Birde böyle bir fatura gönderiyorlar! Mahkemeyse mahkemelik olacağız ama emin olun bunu cumhur başkanına kadar bildireceğim böyle müşteri hizmetleri böyle kalitesiz bir anlayış olamaz!

 • Cem03 Kasım 2016

  1 senedir ip adresim sabit değişmemiş doğru söylüyorsunuz müşterilerinize statik ip veriyorsunuz vermiyoruz diyorsunuz. Üstelik olayın olduğu gün sizi aradım ip adresimi değiştirin dedim ses kayıtlarınızda mevcut 15 dk sonra değişecek dediniz. 2 gün geçti değişmedi tekrar aradım ip adresiniz değişti denildi giriş yapıyorum ip aynı elemanlarınızda dalga geçiyor herhalde.

 • Kablo Net Temsilcisi31 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6825135 nolu şikâyetinize istinaden Türksat aboneliğiniz kapsamında modemin resetlenmesinden sonra otomatik olarak IP adres değişikliği gerçekleşmemekte olup yapılan konfigürasyon kapsamında modem IP'leri belirli aralıklarla değişmektedir. IP adresiniz ile ilgili değişiklik talep etmeniz halinde Çağrı Merkezimizden destek alarak, işlem gerçekleştirebilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126, 0 850 804 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi31 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6825135 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön