16 Eylül 2015

Uydunet Net Yok TV Yok Muhatap Yok

Yaklaşık 10 gündür kullanamadığım bir internet ve kablolu TV'nin epeyce uzunca bir süredir abonesiyim. Hız yükseltme adı altında yapılan aramanızın karşılığı demek ki hiç net olmaması sonuçlanıyor. Hadi bunu geçelim aradığımda karşıma çıkabilecek birini bulamamak daha bir ilginç geliyor. Sürekli meşgule bırakmak bulduğunuz çözüm olsa gerek. Çünkü daha beter bir duruma getiriyorsunuz. O iyileştirme çalışması oyalamalarını kendinize saklayın bence. Başka bir net için başvurdum onu kullanıyorum, en güzel çözüm bu boşuna kendimizi paralıyoruz çünkü aradık arayacağız arayacaklar diye çözümsüzlük budur. Zahmet olmazsa siz arayın fesih edeceğim muhteşem ötesi hizmetinizi.

Gulistan 134 Okunma

Cevaplar

  • Gulistan16 Eylül 2015

    Ne kadar sorumluluk sahibisiniz, olay bu mudur. Standart hallederiz inceleriz gülüp geçmek lazım. Güncellerken mesaj atıyorsunuz Konya da net i iyileştiriliyor ama kimsenin haberi yok. Çağrı merkezine de bravo.

  • Kablo Net Temsilcisi16 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3733398 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Sistem üzerinde genel arıza bilgisi olması nedeni ile ekiplerimiz bireysel olarak müdahale sağlayamamaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi16 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3733398 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön