04 Eylül 2013 #1992015

Uydunet Ne Bağlantı Var Nede İlgilenen!

Yaklaşık 10 gün önce Uydunet hizmeti almaya başladım. İlk bir hafta boyunca sıkıntı yoktu ama son 4 gündür ne bağlantı var ne de doğru dürüst ilgilenen biri. Müşteri hizmetlerini aradığınızda sistemleri kilitli oluyor. Arıza kaydı bıraktığınızda 5 saat içerisinde teknik ekibin geleceği söyleniyor ama ne gelen var ne de giden.


İkinci kez arayıp arıza kaydı bıraktığınızda abonelik ve ilk kurulum sırasında bulunulabilen adres teknik destek için gelindiğinde bulunamıyor. Neresinden tutarsanız elinizde kalacak bir firma. 2 yıllık sözleşmenin bittiği gün bir daha arkama bakmadan uzaklaşacağım.

Utku 59 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 1992015 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden ekiplerimiz tarafından yapılan kontrolde arızanızın giderildiği tarafınızdan teyit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 1992015 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli yönlendirme ve bilgilendirme yapılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön