29 Ocak 2015

Uydunet Mütemadiyen Kesilen İnternet Bağlantısı

Arkadaşımın tavsiyesiyle üye olduğum Uydunet aboneliğim den son 1 aydır kesilen İnternet bağlantım nedeniyle şikayetçiyim. İlk başlarda münferit bir olay olarak gördüm zira hizmetten çok memnundum bu yüzden idare ettim.

Fakat son 1 aydır "adil kullanım kotası" adı altında 3 Mbit' e düşen lakin hız ölçümü yaptığımda 1 Mbit olarak gördüğüm hız düşüşleri daha sonrasında da her akşam ortalama yarım saat giden İnternet bağlantım yüzünden sabrım tükenmiş durumda.

Firmayı aradığımda duyduğum "bölgede bir sorun var, arkadaşlar uğraşıyor" açıklamasından da sıkıldım. Her ay 58 TL alıp bizi de 24 ay kendilerine bağladıkları gibi hizmet kalitelerini de arttırmalarını kendilerinden rica ediyorum.

Sinan 627 Okunma

Cevaplar

 • Sinan'ın Teşekkür Mesajı05 Şubat 2015

  Probleminizle ilgili çözüm sürecinde gösterdikleri özveri kuşkusuz harika fakat sanırım kurumun altyapı ile sorunları var ve şikayetçisi olduğunuz problem periyodik olarak günde birkaç kez canınızı sıkıyor.

 • Kablo Net Temsilcisi04 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3009951 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilmiş olup, yayın ile ilgili teknik ekiplerimiz tarafından sinyal seviyelerinin kontrol edildiği tespit edilmiştir. Bazı kanallarda minimum olarak donma yaşandığını ve rahatsız edici düzeyde olmadığını belirtmeniz üzerine tarafımızdan herhangi bir işlem gerçekleştirilememiştir. Ancak konu hakkında yayıncı kuruluşa bilgi verilmiştir. Gerekli kontroller yapılacaktır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi03 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3009951 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilmiş olup Uydunet hizmetiniz ile ilgili yaşanılan sorunun giderildiğini ancak Teledünya hizmetinizde sorun yaşanılmaya başlandığını belirtmeniz üzerine müsait olduğunuz gün ve zaman dilimi bilgileri tarafınızdan alınarak belirtilen tarih ve saat aralığında adresinize ekip yönlendirileceği tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi02 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3009951 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilmiş olup arıza kaydınızın neticesinde yaşamış olduğunuz sorunun kısmi olarak düzeldiğini ancak kopma sorununun devam ettiğini belirtmeniz üzerine bölgenizdeki sinyal çalışmalarının tamamlanması ile birlikte 03-02-2015 tarihinde tarafınızla irtibata geçilerek tekrar tarafınızdan bilgi alınacağı belirtilmiştir. Saygılarımızla.

 • Sinan'ın Teşekkür Mesajı29 Ocak 2015

  Uydunet tarafından bahsedildiği gibi arandım ve çözümün kaynağının bulunması için teknik ekip yönlendirileceği bilgisi verildi. Şikayetimin giderilmesi için gereken özveriyi gösteren Uydunet' e teşekkür ederim. Umarım sorunum çözülür.

 • Kablo Net Temsilcisi29 Ocak 2015

  Sayın Abonemiz; 3009951 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında tarafınızdan bilgi alınmış olup, duruma ilişkin detaylı kontrol sağlanabilmesi için tarafınızdan müsait olduğunuz gün ve zaman dilimi hakkında bilgi alınarak belirtmiş olduğunuz zaman dilimi içinde adresinize teknik ekibimizin yönlendirileceği bilgisi aktarılmıştır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi29 Ocak 2015

  Sayın Abonemiz; 3009951 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön