07 Eylül 2013 #1999876

Uydunet Müşteri Temsilcisi Suratıma Telefonu Kapattı!

Adımıza kullanmış olduğumuz 3 abonelik mevcut. İnternet'in yavaşlığı için aradığım Uydunet müşteri hizmetleri , 10 mb hızında kullandığım İnternet hızı ile alakalı ısrarla tarafıma 1 mb kullandığımı , ona yanlış bilgi aktardığımı söyledi.


Sürekli aradığım müşteri hizmetlerinden daha iyi bilgiye sahip olduğum konusuna kendimi aktardım ve hatalı olduğunu söylemem rağmen ekipte yollamayı istemedi ve telefonu da suratıma direk kapadı.


Bu bayan bize yardımcı olamayacaksa ne işi var orada? Gerekli ilginin gösterilip, işlem yapılmasını rica edeceğim. Bayanın adı soyadı nedir bilmiyorum ama ses kaydından bulmanız rica olunur.

Bahattin 138 Okunma

Cevaplar

 • Bahattin'in Teşekkür Mesajı27 Eylül 2013

  İlginiz için teşekkür ederim.

 • Kablo Net Temsilcisi27 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz, 1999876 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden gerekli kontroller yapılmış olup söz konusu görüşme yaptığınız Müşteri Temsilcisi hakkında gerekli disiplin işlemleri gerçekleştirilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Bahattin17 Eylül 2013

  Türksat uydunet le ilgili bu aralar bize karşı dönüş yapmamal kararı aldı galiba. Net yavaş dönüş yok... Aldığıma alacağıma bin pişman oldun uyduneti. 5 üyeliği 3 e düşürdüm ve böyle devam ederse iptallere devam etmek gerek.

 • Kablo Net Temsilcisi07 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz, 1999876 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli yönlendirme ve bilgilendirme yapılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön