09 Aralık 2015

Uydunet Müşteri Memnuniyeti Sıfır.

Yukarıda bilgileri bulunan başvuru için verilen randevu saati (özellikle bildirildi tedavi saatleri olduğu için) 'nden farklı bir saatte gelinmiş. 444 0 126 arandı bilgi verildi tarafımızın aranıp yeni bir randevu saati belirleneceği söylendi ancak 3 gündür bekliyoruz ne arayan var ne soran. Zaten Uydunet abonesiydik, ancak sağ olsunlar Teledünya aboneliğimizi iptal edeceklerine Uyduneti' de iptal ettiler. Zaten yeterince mağdur olduk, çözüm bulunacağına ilgilenen dahi yok. Eğer hizmet verilmeyecekse bizde alternatif çözümlere yönelelim.

Gökçe 332 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi12 Aralık 2015

    Sayın Abonemiz; 4376049 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmiş olup şikayete neden konunun ekiplerimizin sağlamış olduğu müdahaleler neticesinde giderilmiş olduğu teyit edilmiş bulunmaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Gökçe09 Aralık 2015

    Sayın ilgili, tarafımıza verilen bilgi, "şu an yapabileceğimiz bir şey yok yarın size bilgi veririz" şeklinde Bu mu müşteri memnuniyetiniz?

  • Kablo Net Temsilcisi09 Aralık 2015

    Sayın Abonemiz; 4376049 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön