12 Eylül 2013 #2007845

Uydunet Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermedi!

Silivri'ye taşındığım için Uydunet hizmet vermediğinden, aboneliği iptal etmem halinde nasıl bir maliyet oluşacağını öğrenmek için Uydunet Müşteri hizmetlerini aradım. Operatör B*** bey konuşmanın başında bana 55,78 TL maliyet oluşacağını söyledi ve bunun üzerine ben de bu maliyeti kabul ederek aboneliğimin iptalini istedim. Ancak sonrasında B**** bey ekstradan 11 günlük daha fatura daha yansıyacağını söyledi. Bunun üzerine ben de ilk söylenen miktardan farklı olduğu için iptalin durdurulmasını istedim. Şikayetimin asıl sebebi ise hatalı yapılan bu işlemin geri alınmasını talep ettiğim halde, B**** beyin kaba davranışlarıdır. Şikayet merci de olmamasıdır.

Şükran 96 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 2007845 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için 12.09.2013 16:03 itibari ile tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır.Daha sonra tarafınızla tekrar iletişime geçilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 2007845 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön