03 Nisan 2013 #1722443

Uydunet Müşteri Hizmeti Personeli Sorun Çözmüyor!

Ödenmemiş faturam olduğu için internetimi ve tv yayınımı kapattı. Telefonla sağladığım internetten web sitelerinden ödeme yapmak istiyorum yapamıyorum (4 kes denedim). Müşteri hizmetlerini aradım şifre girmeden giriş yapmamı söyledi. Öyle yaptım ancak yine olmadı. 6. deneyişim oldu hala faturamı ödeyemiyorum. Madem ödetmiyorsunuz kapatmayın neti ve yayını. Müşteri hizmetlerinin bir şeyden anladıkları yok zaten oda ayrı bir konu. Sözleşmemin bittiği ilk gün kapatacağım bende.

Güner 68 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın abonemiz; Zaman zaman meydana gelen iyileştirme çalışmalarından dolayı online işlem merkezine erişim sorunu yaşayabilirsiniz.online.turksatkablo.com.tr web sitesinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Ödemleriniz ile ilgili sorun yaşamanız durmunda Faturalarınızı; Türksat Abone Merkezlerinden, online işlem yapan PTT şubelerinden ve PTT Merkezlerinden, anlaşmalı bankalar aracılığıyla ödeyebilirsiniz. Soru ve sorunlarınız için 444 0 126 ya da 126 Türksat Çağrı Merkezlerimizi arayabilirsiniz. Fatura ödemelerinizi hizmet numaranız,müşteri numaranız yada referans numaranız üzerinden şubeden ödeme, otomatik ödeme, ATM wap, Telefon bankacılığı, internet bankacılığından ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz detaylı bilgi ve anlaşmalı olduğumuz ödeme noktaları için; http://www.turksatkablo.com.tr/odeme-noktalari.aspx linki üzerinden bilgi alabilirsiniz. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Güner04 Nisan 2013

    sorun hala çözülmedi hala yayın kesik ve hala faturamı ödeyemiyorum.

  • Kablo Net Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1722443 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön