20 Ocak 2014 #2246000

Uydunet Modemim Gelmedi

09/01/2014 tarihinde Mavi Fırsat kampanyasına geçiş yaptım. Bu kampanyaya geçiş yaptığımda talep edilmesi durumunda olan Tele Dünya paketi ve kablosuz modemi de kampanyaya dahil ettim. Kampanyaya geçtikten 1 hafta sonra Tele Dünya paketim geldi. Ancak modemim gelmedi. Uydu net müşteri temsilcileri ile görüştüğümde bana yardımcı olacaklarına, kurulum merkezlerine aktarıyorlar ve kurulum merkezide telefon ile geçiş yaptığınız için biz bir şey yapamayız diyorlar.


Benim bu kampanyaya geçmemin tek sebebi kablosuz modemdir. Sonuçta benim aylık 38 TL gelecek olan faturam bu ay sonu itibari ile 50 TL gelecek ve o 50 TL içinde kullanamadığım modeminde ücreti olacak. Lütfen yetkililer ilgilensin.

Tayfun 110 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz; 2246000 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla iletişime geçilmiş olup modem tesliminizin ve kurulumunuzun yapıldığı bilgisi teyit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Tayfun20 Ocak 2014

    Uydunet müşteri temsilcisi ile bizzat ben arayıp iletişime geçtim ve dediğiniz gibi detaylı bir bilgi aktarımı gerçekleşmedi.Bana söylenen sistemsel bir hata olduğu sadece.Bana modemimin ne zaman geleceğide söylenmedi.Keza, kurulum merkezini aradığımda bana modem kaydınız bulunmamaktadır dedi.09/01/2014 tarihli telefon görüşmemin dökümanı çıkarılırsa orada hangi kampanyalardan faydalanmam gerektiği gözükebilir.Benim şu anda sizden tek isteğim,bir an evvel modemin yollanmasıdır..

  • Kablo Net Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz; 2246000 numaralı şikayetinize istinaden hizmetiniz incelenmiş olup tarafınız ile iletişime geçilmiş iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön