21 Eylül 2013 #2024074

Uydunet Modem Temini!

Yaklaşık 15 gün önce Uydunet Herşey Dahil Yaz Fırsatı (HD ve Sınırsız 49 TL) paketine abonelik başvurusu yaptım. Son başvuru tarihi olarak 30. 09. 2013 olarak belirlenmesine rağmen bu tarih öncesi yaptığım başvuru modem sıkıntısı nedeniyle tamamlanamamakta ve aboneliğim başlatılamıyor.


Madem yeterli modem stoklarda tutulmuyor niye abonelik başvurusu alınıyor. Evimizde ne TV izleyebiliyor ne de İnternet'e girebiliyor mağdur oluyoruz. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümüzde bizi servise yönlendiriyor. Kurulum servisini aradığımızda ise modem yok deniyor ve ne zaman geleceği bilinmiyor. Gerekli açıklamanın ve kurulum tarihinin ne olacağı hakkında geri dönüş bekliyorum.

Emre 158 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi21 Ekim 2013

    Sayın Abonemiz, 2024074 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrol yapılmış olup kurulum işleminiz tamamlanarak hizmetiniz kullanıma sunulmuştur. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Emre24 Eylül 2013

    Yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapıldığı halde tarafıma henüz bilgi verilmemiştir. Hala daha internet ve tv miz yok mağdur olmaktayız. İvedi olarak kurulumun ne zaman yapılacağı hakkında tarih bekliyorum.

  • Kablo Net Temsilcisi21 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2024074 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön