06 Ocak 2015

Uydunet Memnun Kalınmayan Hizmetin Abonelik İptali İçin İstenen Ücret!

Mevcut Kablo TV aboneliğimi kampanyalı sunulan ve 24 ay taahhütlü Uydunet ve Teledünya aboneliğine 29 TL karşılığı dönüştürdüm. Ancak hiç memnun değilim sürekli kopma, kesilme ve yan odalardan hiç bağlantı kuramama gibi sorunlarla karşılaştım. 1 ay süre zarfında 2 defa servis çağırdım. Sorunun modemin zayıflığı, Uydunet'in sinyallerinin zayıf olması gibi benden kaynaklanmayan nedenlerden olduğu şölendi. Bin pişman oldum. İptal etmek istediğimde 1 haftayı geçtiği için çok büyük rakamlardan bahsediliyor. Modem parası, bağlantı vs. Bir sürü şeyden 600-700 TL'den bahsediliyor. Modeminizi istemiyorum alın dediğimde olmaz deniliyor. Bana bela oldu kurtulamıyorum oysa 2 ayın parası alındı.

Serpil 1.482 Okunma

Cevaplar

 • Serpil13 Şubat 2015

  Firma açıkçası çekim gücü diye sorunun kendilerinden kaynaklandığını belirtiyor. Pazarlamasını yaparken bizim hizmetimiz zayıf yan odalardan çekmez sürekli kopukluk yaşarsınız. İlave alet almanızı lazım deseler buna göre hareket eder tercih etmezdim. Yanıltıcı bilgi vermekten sorumlular. Bu yüzdendir hizmetimin cezası iptal edilmesini tekrar tekrar istememe rağmen çözümler yaklaşımda bulunulmadi. Hizmetimin iptalini istiyorum. Sorun tamamen firmanın kalitesiz, zayıf urununden ve hizmetinden kaynaklanmaktadır. Bukonu ile ilgili donuz yapılmasını istiyorum

 • Kablo Net Temsilcisi09 Ocak 2015

  Sayın Abonemiz; 2952144 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, şikayete sebep olan arızanın mesafeye bağlı olarak wireless çekim gücü sebebi ile yaşandığı belirtilmiştir. Yapılan incelemelerde hat ve sinyal değerlerinizin normal olduğu tespit edilmiştir. Duruma ilişkin olarak teknik personelimiz tarafından çekim gücü ile alakalı router kullanabileceğiniz bilgisi tarafınıza iletilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi07 Ocak 2015

  Sayın Abonemiz; 2952144 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında tarafınızdan detaylı bilgi alınmış olup duruma ilişkin detaylı kontrol sağlanabilmesi için arıza kaydınız oluşturularak adresinize ekip yönlendirilmesi sağlanmıştır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi06 Ocak 2015

  Sayın Abonemiz; 2952144 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön