21 Eylül 2013 #2024519

Uydunet Mahkeme Yolu Göründü!

Geçen yıl da böyle idi. Son 2 aydır da aynı şey. Kopmalar, ip alma sorunu, hız düşmesi vs, vs. Çözüm diye ürettikleri en fazla 3 gün sürüyor. Sonra tekrar aynı. Tanıdıklarımın hepsi şikayetçi. Bu firmanın alt yapısı fiyasko ve düzeltemiyorlar. Call Center denk getirirseniz çalışır halde oluyor. İnternet'ten ödeme yapmak işte yapamazsın sayfa çalışmıyor.


Taahhüt edilen hizmet verilmiyor. Ama her ay ödememizi yapıyoruz. Bu durum adil mi? Hukuken dava açma hakkım var ve bunu uygulayacağım. Çok basit; İlçe hakem heyetine verilecek bir dilekçeye bakar. Verilmeyen hizmetin karşılığında ödenen paraları geri almak ve bu hizmet düzelinceye kadar her platformda şirketinizi ifşa edip şikayet etmek bana bir görev artık.

Ekrem 633 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem21 Ekim 2013

    merhaba.. 21 10 2013 tarihinde bir mesaj yollamış uydunet . -ekiplerin içeri alınmaması sebebi ile vs.vs. sayın uydunet benim kronik arızam bundan 20 gün önce eve gelen işini bilen bir personelin yaptığı iki basit çalışma ile çözüme ulaşmıştır. O personelin bana dediği şudur; ya "bunları" neden değiştirmemişler "bunlarla" bu sistem çalışmazki.. "bunlar" dediği bir adet splitter ve bir bir adet kablolo ucuna bağlanan sokettir. bu kadar. o gün bu gündür hiçbir kopma arıza vs. olmadı.Gelen arkadaş ölçüm yapıp dediki bu sinyale bu malzemeler olmaz bunların değiştirilimesi lazım.değiştirdi ,aşağıdaki dağıtım kutusundan tekrar ölçtü bize de gösterdi sinyal yükselmişti atıyorum ilk önce 12 iken 36 olmuştu.bu denli bir değişim oldu anlayacağınız .bundan sonra sistem stabil hale geldi. ben bunu size bildiremedim benim kabahatimdir,kusura bakmayın. o gelen arkadaşa sahip çıkın işini iyi biliyor. kolay gelsin.

  • Kablo Net Temsilcisi21 Ekim 2013

    Sayın Abonemiz, 2024519 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması için adresinize yönlendirilen ekiplerin içeriye alınmaması sebebi ile işlem yapılamamıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Kablo Net Temsilcisi21 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2024519 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön