14 Eylül 2015

Uydunet Mahkeme Kararı Olmamasına Rağmen Site Engellemesi!

BTK üzerinden herhangi bir yasal engelleme bulunmamasına rağmen birçok siteye Uydunet üzerinden erişilemiyor. Twitter, Cumhuriyet Gazetesi bunlardan sadece ikisi. Ekteki ekran görüntüsü Tib'e ait sorgulamaya aittir.

Faruk 192 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi14 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3714336 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontroller sonucunda belirtmiş olduğunuz http://www.twitter.com web sitesi mahkeme kararı ile engellenmiş olduğu tarafımıza tebliğ edilerek sistemlerimizde otomatik olarak web sitesine erişim engellenmiştir. Türksat tarafından http:www.cumhuriyet.com.tr/ sitesi ile ilgili herhangi bir kısıtlama veya engelleme bulunmadığı tespit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi14 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3714336 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön