14 Ekim 2016 #6685786

Uydunet Lakayt Çalışanlar ve Bağlanamayan İnternet

Tam 15 gündür internet bağlanacak! İlk gelen ekip "bina içi tesisat sorunu var, tekrar randevu verilecek, daha sonra gelecez" dedi, 5 gün sonra onlar alamayınca, ben arayıp bir zahmet randevu oluşturdum, ertesi gün güya saat kaçta gelecekleri belli olmadığı için tam 12 saat boyunca evde beklettiler, akşam saat 20.00'de arayıp dalga geçer gibi, "bina içi sorunu çözdünüz mü gelelim mi" diye aradılar, ben de "geçen sefer böyle söylenmedi, biz yapacağız dediniz" diye durumu anlatınca da bana yalancı muamelesi yapıp, benimle dalga geçer gibi" hahaha bizim arkadaşlar öyle dememiştir yav" diye geçiştirip telefonu kapattılar. Sonra da sanki ben istemişim gibi" şirketimizden talep etmiş olduğunuz hizmetin kurulumunu daha sonra istediğiniz bilgisi tarafımıza ulaşmıştır." diye mesaj atmışlar. Müşteri hizmetleri güya 2 şikayet kaydı oluşturdu ama 1 haftadır onlar da geri dönmedi. Firmanın her yeri lakayt.

Hasan 887 Okunma

Cevaplar

 • Hasan25 Ekim 2016

  Tamamen yalan beyanlardan oluşan bu cevabın hiçbiri doğru değildir. Personelin hepsi de yalan beyan vermiştir. Bütün telefon kayıtlarını inceleyin burada söylediğim iddia edilen hiçbir şeyi ben söylemedim, kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz, 1. başvurumun iptal olduğundan ve 2 başvuruyu yaptığımdan bile haberim yok. Bir anda ekipler aradı geliyoruz diye kendi kafanızdan başvuru oluşturmuşsunuz randevu için bile aramadınız. Burada yazan her şey yalan

 • Kablo Net Temsilcisi25 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6685786 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz aracılığı ile gerekli incelemeler gerçekleştirilmiş olup 28-09-2016 tarihindeyapmış olduğunuz abonelik başvurunuza istinaden 29-09-2016 tarihine randevu verildiği ve kurulum ekibimiz adrese ulaştığında ise Kablo TV için kat aralarında açılan kat deliklerinin yönetim tarafından çimento ile doldurulduğu, kablo deliklerinin kullanılmaz hale geldiği tespit edilmiştir. Konuyla ilgili gerekli bilgilendirmenin ekibimiz aracılığıyla tarafınıza yapıldığı ve yönetimle konuşarak katların yeni baştan delinmesi için izin vermeleri gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Gerekli izin alınarak Tesis Kurulum Ekibimize dönüş yapacağınız ifadesi üzerine 06-10-2016 tarihinde randevu talep ettiğiniz ve ekibimizin adrese geldiğinde izin alınmadığının fark edilmesine sonucunda tarafınıza tekrar bilgilendirme yapılmıştır. Duruma ilişkin olarak iptal etmek istediğinizi belirtmeniz ve talebiniz üzerine ekiplerimiz adresten ayrılarak, beyanlarınızı ilgili birimlerimize iletmiştir. 19-10-2016 tarihinde tekrar Tesis Kurulum Ekiplerimize ulaşarak izin aldığınızı belirtmeniz ve kurulum talebiniz doğrultusunda 20-10-2016 tarihinde başvurunuzun alınarak, aynı gün içerisinde kurulumunuzun tamamlandığı ve memnuniyetinin sağlanmış olduğu tespit edilmiştir. Aynı zamanda adresinize gelen ekip çalışanımızın konuyla ilgili uyarılmış olduğunu tarafınıza belirtmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126, 0 850 804 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi19 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6685786 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Hasan14 Ekim 2016

  Telefonda şikayetimi alan arkadaşlarda aynı şeyleri söylediler, memnuniyet sağlamak istiyorsanız hızlı geri dönüş yapmalısınız. Lafla peynir gemisi yürümüyor.

 • Kablo Net Temsilcisi14 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6685786 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön