09 Eylül 2013 #2000083

Uydunet Kurulum İçin 3 Haftadır Bekliyoruz!

Üç hafta önce Uydunet herşey dahil yaz fırsatı için başvuruda bulunduk. Ekipler kurulum için geldiler. Bina içinde kutu olduğunu ancak kutudan dairemize kablo bulunmadığını, bir elektrikçi ile kablo çektirmemiz gerektiğini söylediler. Ertesi gün elektrikçi çağırdık. Kablo olduğunu söyledi olan kablo kontrol edildi ve işaretlendi.


Tekrar Uydunet ekibine haber verdik ilgilenen olmadı. 4440126 yı defalarca aradık. Bayi/Servis telefon listesinin güncellendiğini söylediler. Son olarak 5 dakika önce aradım. Beklememizi bizimle iletişime geçileceğini söylediler. Biz artık daha fazla beklemek istemiyoruz. Kısa süre içinde gelinmeyecekse bize bildirin alternatif yöntemlere başvuralım.

Fatma 97 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi15 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2000083 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden gerekli kontrol yapılmış olup, kurulum işleminiz tamamlanarak hizmetiniz kullanıma sunulmuştur. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2000083 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli yönlendirme ve bilgilendirme yapılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön