03 Temmuz 2013

Uydunet Kullanmadığım Hizmetten Bedel Alınıp Aboneliğim Dondurulmuyor!

Taahhüdü bulunan Kablo Tv ve Uydunet üyeliğim taahhütlü olduğundan dondurulamıyor ve iptali gerçekleştirilemiyor. Öğrenci olduğumdan 3 ay boyunca kullanmayacağım bir hizmetin bedeli neden tahsil ediliyor benden. O zaman taahhütüm 3 ay uzatılsın 27 ay olsun diyorum ne desem Turksat'ta böyle birşey bulunmuyor diyor müşteri temsilcisi.


Peki ne özelliği bulunuyor Turksat'ın? Daha sonra sinema paketinizde taahhüt görünmüyor onu iptal edeyim isterseniz dedi peki edin diyorum sonra yine kusura bakmayın taahhütü varmış diyor, nasıl müşteri temsilciliği bu? Lütfen üyeliğimi bir şekilde dondurun taahhütünü uzatın birşeyler yapın çünkü çoğu bu servisi sağlayan firmalarda dondurma özelliği var. .

Yunus 69 Okunma

Cevaplar

  • Yunus03 Temmuz 2013

    Gelen e-posta bu: ''Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Türksat Hizmetlerinde dondurma işlemi bulunmamaktadır. '' Bende biliyorum dondurma işlemi yokmuş evet ama yardımcı olmanızı istedim ve şikayetimde belirttiğim hiçbir soruma yanıt alamadım..!

  • Kablo Net Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Sayın Abonemiz; 1879978 numaralı şikâyetinize istinaden gerekli yönlendirme ve bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Sayın Abonemiz; 1879978 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön