06 Şubat 2014 #2280130

Uydunet Kronik Hale Gelen Bağlantı Sorunu

Sorunun özü bu; parasını ödediğimiz Uydunet hizmetini alamıyoruz. http://www.speedtest.net/my-result/i/758617098. Günlerdir , Call Center, Online Turksat arıza kaydı, destek Uydunet'e -mail adresine ( ve yolda yakalanan Turksat arabaları dahil ) şikayetimiz defaten yapılmıştır.


Sorunu tespit ettik, "dışarıda" denilen bu konuda yıllardır bir kere faturasını aksatmamış müşterinize yardımcı olmanızı beklemeye devam ediyoruz.

Savaş 110 Okunma

Cevaplar

 • Savaş11 Şubat 2014

  Şikayetimin sebebi ,sorunun kaynağı, yetkililerinizce anlaşılmış , geçici bir önlem ile sorun şimdilik giderilmiş ancak her an tekrar yaşanmaması için yetkililerimize ifade edilen ve kalıcı önlem olarak yapılması gerekenlerin başlamasını ve doğal olarak sonuçlanmasını bekliyorum.

 • Kablo Net Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sayın Abonemiz, 2280130 numaralı şikayetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi09 Şubat 2014

  Sayın Abonemiz, 2280130 numaralı şikayetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanılacaktır. Şikayetiniz Takibi yetkili birim tarafından yapılmaktadır. Saygılarımızla.

 • Savaş06 Şubat 2014

  Şu an için sorunuma çözüm getirmeyen otomatik bir yanıt aldım. Yoksa "en kısa sürede bilgi verilecek " sözünü zaten her bildirimde karşılayan kişi de söylüyor. Beklemeye devam ediyoruz..

 • Kablo Net Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sayın Abonemiz, 2280130 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön