19 Mart 2013

Uydunet Kesintisiz Kesinti!

3 yıldır uydunet abonesiyim. 1,5 yıldır sınırsız tarifeyi kullanıyorum. Son 15 gündür akşamları (belki gündüzleri de) hizmet kesintisi oluyor. Birkaç sefer 4440126'ya arıza kaydı bıraktım. Aramıyorlar kesintilerin arkası da kesilmiyor. Kesintisiz kesinti yani. Son görüşmemde sözleşmenin feshini talep ettim. Karşımdaki kişi taahhüt imzaladığımı söyleyerek beni para cezası ile tehdit etti. Ben de taahhüdün karşılıklı bir alış veriş olduğunu sonuçta hizmet vermeden taahhüdü imzaladınız bahanesi ile para cezası öne sürmenin zorbalık olacağını söyledim. Ben faturalarımı ödemişim, böyle bir durumda hak ve adalet adına ya müşteri serbest bırakılmalı ya da firmaya ceza verilmeli diye düşünüyorum.

Fatih 74 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1694212 nolu şikayetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş fakat ulaşılamamıştır.Hizmetiniz üzerinde yapılan incelemede en son oluşturulan arıza kaydınızın sonucunda arızanızın giderildiği bilgisi aktarılmıştır.Hat değerleriniz normal olarak görülmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1694212 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön