21 Temmuz 2014

Uydunet Kapattırdım Halde Fatura Geliyor

Uydunet 15.11.2013 Tarihinden eski adresimden taşındım taşınmadan müşteri hizmetlerini arayarak hizmetimin kapatılmasını istedim. Çünkü taşındığım mevkide hizmetleri yoktu.
Fakat şu an 21.07.2014 tarihinde olmamıza rağmen 4 adet faturam var ve hala borcundan dolayı hizmetiniz kapatılacaktır mesajları geliyor. Ben taşınalı 8 ay oldu hangi hizmetin parası bu vermediğiniz haksız hizmet bedelinin iptalini ve aboneliğimi kapatın. Türksat neti daha büyük kurumsal zannederdim yakıştıramadım. Nasıl bir hizmet anlayışı bu kurarken tek telefonla iptale gelince hizmetsiz faturalar.

Ali 4.993 Okunma

Cevaplar

 • Ali25 Ağustos 2014

  Herşeyin kapatıldığını söylenmesinden sonra 7. ay faturam yine kesilmiş ve adresime gönderilmiş ??? Nasıl bir mantık bu anlamıyorum FİRMANIZA DAİR TÜM HİZMETLERİM ACİLEN KAPATILSIN LÜTFEN TÜRKÇE YAZIYORUM !!!

 • Ali29 Temmuz 2014

  Müşteri temsilcileri arayarak sonunda bir telefonla gelip kurdukları bağladıkları hizmeti, 6 ay sonra hizmet almadığım halde faturalandırarak ücret talep etmiştir.

 • Ali21 Temmuz 2014

  Konya İl Müdürlüğünüze ıslak imzalı iptal dilekçesi 6 kez gönderilmiştir. yetkililer arama yapmadılar umarım işleme alınmıştır. ilgilerinize ...

 • Kablo Net Temsilcisi21 Temmuz 2014

  Sayın Abonemiz; 2579712 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde 20-11-2013 tarihinde 1090965606 numaralı hizmetinizde yer alan Uydunet hizmetinizi iptal ettiğiniz, Kablo Tv hizmetinizi ön iptal konuma aldığınız görülmektedir. Kablo Tv himzeti ön iptal konuma alındıktan sonra 10 gün içerisinde iptal konuma getirilmediği takdirde Kablo Tv hizmeti yeniden aktif hale gelir ve bu süreçte faturalandırma devam eder.20-11-2013 tarihinde ön iptal konuma aldığını Kablo Tv hizmetinizi iptal konuma getimemeniz nedeni ile 02-12-2013 tarihinde himzetiniz yeniden aktif konuma geçmiştir. 12-01-2014 tarihinde Kablo Tv hizmetinizi tekrar ön iptal konuma aldığınız ve iptal konuma getirmemeniz sebebi ile hizmetinizin 22-01-2014 tarihinden aktif konuma geçtiği görülmektedir. 18-03-2014 tarihinde Kablo Tv hizmetinizi tekrar ön iptal konuma aldığınız ve iptal konuma getirmemeniz sebebi ile hizmetinizin 28-03-2014 tarihinden aktif konuma geçtiği görülmektedir. 21-07-2014 tarihi itibari ile Kablo Tv hizmetinizi tekrar ön iptal konuma aldığınız görülmektedir. 10 gün içerisinde iptal konuma getirmediğiniz takdirde faturalandırma sistemi devam edecektir. Kablo Tv hizmetinizin iptal işlemini ıslak imza içeren resmi bir iptal belgesi ile alınması gerektiği için ön iptal başvurunuza istinaden 10 (on) gün içerisinde Türksat Abone Merkezine bizzat kimlik ve kimlik fotokopisi, hizmet numarası ile başvuru yaparak İptal İşleminizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Bu süre içerisinde Abone Merkezine başvuru yapılmaması halinde hizmet aktif konuma gelecektir. Dilerseniz hizmet almış olunan ilin Türksat İl Müdürlüğüne kimlik fotokopisi, talebinizi belirten dilekçe, hizmet numaranızı belirterek posta yolu ile iletilmesi doğrultusunda İl Müdürlüğümüz tarafından hizmet iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Dilerseniz hizmet almış olunan ilin Türksat İl Müdürlüğüne kimlik fotokopisi, talebinizi belirten ıslak imzalı dilekçe, hizmet numaranızı belirterek il müdürlüğümüze fax yolu ile iletilmesi durumunda tarafınızla iletişime geçilerek iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Bu süre içerisinde Eksik evrak ile başvuru yapılması halinde hizmet aktif konuma gelecektir. Türksat Kablo Abone Merkezi iletişim bilgilerine; http://turksatkablo.com.tr/satis-noktalari.aspx web sitesinden ulaşabilirsiniz. Yapılan incelemelerde 5 adet ödenmemiş faturanız olduğu görülmektedir. Faturalarınızın ödenmemesine istinaden gecikme faizi işlemeye devam etmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi21 Temmuz 2014

  Sayın Abonemiz; 2579712 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön