05 Eylül 2013

Uydunet Kampanyadan Yararlanamadım!

Uydunet sitenizde yer alan Herşey Dahil Yaz Fırsatı kampanyanızdan yararlanmak için 444 0 126 numaralı iletişim merkezinizden görüşme yaptım. Binamda şebekenin mevcut olmadığı sağımdaki ve solumdaki binalarda şebekenin olduğu ve istersem ücretsiz şebeke talebinde bulunabileceğim söylendi.

Talepte bulundum, ne kadar süreceğini sorduğumda ilgili bölge müdürlüğünün fizibilitesine göre 1 aydan 1 yıla kadar sürebileceği söylendi. Ben de binanın yandaki şebeke olan binalara bitişik olması nedeniyle direk bölge müdürlüğüyle görüşmek istedim. İki hafta önce 02122882205'den ilgili kısımla görüştüm döneceklerini söylediler ancak 3 gündür aramama rağmen telefonu açan yok. Kampanyanız bu ay sonu bitiyor.

Şükrü 92 Okunma

Cevaplar

  • Şükrü11 Ekim 2013

    Aradan 1 aydan fazla zaman geçmesine rağmen bırakın herhangi bir işlemi, herhangi bir bilgilendirme bile yapılmadı, en kısa süre dediğiniz süre sanırım 1 yıl civarı görünüyor.

  • Kablo Net Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 1995665 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli yönlendirme ve bilgilendirme yapılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön