30 Mart 2013 #1714789

Uydunet Kablo Modem Bağlantısını Kestiler Modem Satmaya Uğraşıyorlar!

2 gündür Uydunet'in kendi kendine bana danışmadan yaptığı bir altyapı çalışması yüzünden internetim kesik ve zorla her defasında taahhüt yapıp modem satmaya çalışıyor çağrı merkezi yetkilileri.


İşim internetle olduğu için beni 2 gündür çok mağdur durumda bıraktılar. Beni ilgilendirmeyen bir durum olduğu için karşılık talep etmeden modem verilerek yada hattımın eski haline döndürülerek mevcut modemimi kullanmaya devam etmek istiyorum.

Ozan 53 Okunma

Cevaplar

 • Ozan01 Nisan 2013

  Şikayetim hala çözülmüş değil. Burada çözebilmiş edalarında yazılar yazmanızı hiç doğru bulmuyorum. Telefon konuşmalarını yazın bakalım çözülmüş mü çözülmemiş mi herkes anlasın.. Önce çözün sonra burada müşteri memnuniyeti sağlanmıştır yazın..

 • Kablo Net Temsilcisi01 Nisan 2013

  Sayın Abonemiz; 1714789 nolu şikayetinizle ilgili tarafınız ile yapılan görüşmede gerekli bilgilendirme yapılmıştır.Modeminiz Teknoloji Gelişim Kampanya şartlarına uygun bulunmamaktadır. Docsis 1.0 uyumlu modemlerin değişimi ile ilgili abonelik sözleşmenizde belirtilen madde "5.10- TÜRKSAT, teknolojik gelişmeler ve hukuki düzenlemelerden kaynaklanan nedenlerle hizmetin sunumu, niteliği ve çeşitliliğinde değişiklik yapmak, yeni uygulamalar getirmek, hizmeti kaldırmak, yenilemek ve değiştirmek hakkına sahiptir. TURKSAT, bu değişiklikleri yürürlüğe girmeden önce abonelere kendi Türksat Kurumsal Web Sitelerinden duyuracaktır. Bu duyuru Abone’ye yapılmış bildirim hükmünde kabul edilir." şeklindedir. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

 • Ozan01 Nisan 2013

  Şikayetim hiç bir şekilde çözülmüş değil.. İnternetim 5 gündür yok. Uydunet pişmanlıktır arkadaşlar..

 • Kablo Net Temsilcisi30 Mart 2013

  Sayın Abonemiz; 1714789 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön