27 Mart 2014

Uydunet İptal Ettirdiğim Aboneliğe Fatura Kesiyor

İki yıl önce 1 mb sınırsız pakete 2 yıllık taahhütle girdim. Süre sonunda beşiktaştaki uydunet bayisine giderek 20 mb sınırsız 2 yıllık taahhütlü pakete geçtim. Tabiki önceki paketi taahhüdü bittiği için iptal ettirdim.


Ancak bayi iptal işlemi yapmamış ve iki fatura birden geldi. Çağrı merkezini aradım aikayet ettim iki hafta boyunca sonucu öğrenmek için. Sonuç benim suçummuş iptal ettirmemişim. Bayisi iptal ettim diyen bir şirket ve hadi ettirmediğimi söylüyorsunuz 20 mb hızda İnternet açtır mışım 1 mb i ne diye iptal ettirmeyeyim ve ödeyeyim saf mıyım ben.


2 yıl boyunca müşteriniz olup tekrardan 2 yıllık taahhütle abonelik yaptıran bir müşteriye yaklaşımınız kurum değerinizi sergiliyor bravo.

Arcan 150 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi31 Mart 2014

    Sayın Abonemiz; 2368392 numaralı şikayetinize istinaden yapılan kontrolde tarafınızdan herhangi bir iptal işlemi yapılmadığı görülmektedir. İptal işlemi yapılmadığı için hattınızın aktif durumda olmasından dolayı fatura çıkarılmaya devam edilmiştir. Saygılarımızla

  • Kablo Net Temsilcisi27 Mart 2014

    Sayın Abonemiz; 2368392 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön