22 Şubat 2013 #1647918

Uydunet IP Değiştirme Sorunu!

Son günlerde sürekli olarak IP değiştirme ihtiyacımız var. Başka bir servis sağlayıcı da modemin fişini çekip takmak IP adresinin değişmesi için yeterli iken, Uydunet müşteri hizmetleri aranmadan IP adresinin değiştiremiyoruz. Müşteri hizmetleri genellikle aradığımızda işlem yapıyor ve yarım saat sonra modemi kapatıp geri açmamızı istiyor.


Bu şekilde olduğunda bazen IP değişiyor, bazen değişmiyor. Tekrar müşteri hizmetlerini arayıp bir yarım saat daha beklemek zorunda kalıyorum. Bazen üç defa değişmemiş oluyor ki bu durumda beni hatta kısa bir süre bekleterek çok kısa bir sürede IP adresini değiştiriyorlar. Buna bir çözüm istiyorum. İşimiz aksıyor.

Gökyüzü 1.360 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Abonemiz; 1647918 nolu şikayetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş fakat ulaşılamamıştır. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. E-postanızda belirtmiş olduğunuz konu ilgili birim ve kişilerle paylaşılmıştır.Yaşamış olduğunuz problemin tekrar etmemesi amacıyla gerekli uygulamalar gerçekleştirilecektir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar mutlu günler dileriz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Abonemiz; 1647918 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön