11 Ağustos 2014

Uydunet İnternette Kopma Ve Yavaşlama Oluyor

Yaklaşık 4 yıldır Uydunet abonesiyim.Aboneliğin başından beri internet hızında yavaşlamalar ve kopmalar olmakta. Defalarca kez müşteri hizmetleriyle iletişim kuruldu, teknik servis panolara baktı vb. bunlara rağmen kalıcı bir çözüm bulunamadı.Çünkü öyle düşünüyorum ki bu müşteri hizmetinin veya teknik servisin halledebileceği bir sorun değil.İnternet hızındaki bu sorunların Uydunet'in kendi yapısından kaynaklandığını düşünüyorum artık.Haliyle çözümün de nasıl olacağını bilmiyorum.

Onur 2.472 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi15 Ağustos 2014

    Sayın Abonemiz; 2617427 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde 14-08-2014 itibari ile oluşturulan arıza kaydınızın neticesinde teknik ekibimizin daire içinden yapmış olduğu inceleme ve işlemler sonucu modeminizin arızalı olduğu ve garanti dışı olması sebebi ile herhangi bir işlem yapılamadığı görülmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Sayın Abonemiz; 2617427 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup müsait olmamanız sebebi ile herhangi bir işlem yapılamamıştır.En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Sayın Abonemiz; 2617427 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön