26 Şubat 2013

Uydunet İnternette Bağlantı Sorunu Var!

Ben 1 seneyi geçik zamandır Teledünya abonesiyim bunun sebebi 2 senelik taahhüt vermiş olmamdır.Defalarca çıkmayı düşündüm ama önüme çok fazla ceza koydukları için hep erteledim ama bu artık sınırları aşmaya başladı.Pek televizyon izleyicisi değilim o yüzden ona bir şey diyemeyeceğim ama internet konusunda bu şirket kadar sorun çıkartan başka şirket olamaz birde Ttnet'ten herkes bize geçiyor diyorlar ama herkes sonunda pişman oluyor bir internet günde 50 defa gidermiş burda gördüm. Hem yavaşlığı var hemde sürekli sorunlu ve özellikle yapıyorlar tam akşam 8 den sonra kesinti yaşanıyor defalarca şikayet ettim ama çözülmüyor ve anlaşılan çözülmeyecek.

Fatih 73 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi01 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1654644 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından Yetkili birimimiz tarafından iletişime geçilmiş olup ekip yönlendirilmesi gerçekleştirilmek istenmiş müsait olmadığınızı belirtmeniz üzerine ekip yönlendirilememiştir. Yetkili birimimiz tarafından gerçekleştirilen kontrollerde Bölgenizde genel bir sorun olmadığı tespit edilmiştir. Müsait olduğunuzda yetkili birimimize tarafınızca geri dönüş yapacağınızı belirtmişsinizdir. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın Abonemiz; 1654644 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön