24 Eylül 2013 #2027367

Uydunet İnternetimi Ve Teledünya'yı Hala Kurmadı!

Yeni taşındığım eve 49 TL'lik Uydunet İnternet, Teledünya HD ve Kablo TV aboneliği yaptırdım. Ancak günlerdir kurulum için arayıp randevu alınmadı.


Şikayet kaydı açtırdığımda verilen cevap kurulum için gerekli modemin bittiği ve ne zaman geleceğinin belli olmadığı yönündeydi. Yararlanılamayan kampanya olamaz. Eğer modem bitti ise kullanıcıları bilgilendirmek gerektiğini düşünüyorum.


En azından ne zaman modem gelecek ya da kurulum ne zaman yapılacak bir bilgi verin. Kullanıcıları oyalamaktan başka bir şey yapılmıyor.

Can 127 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi21 Ekim 2013

    Sayın Abonemiz, 2027367 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrol yapılmış olup kurulum işleminiz tamamlanarak hizmetiniz kullanıma sunulmuştur. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2027367 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön