25 Nisan 2014

Uydunet İnternet Sürekli Arıza Veriyor!

Teledünya (Türksat) ve Uydunet 10 mb internet aboneliğim bulunmakta. Yaklaşık 4 aydır devamlı hata veren bir şekilde arızalanan bir interneti var.


Tamam Teledünya (Türksat) televizyon paketinde sıkıntı yok yiğidi öldür hakkını ver. Fakat internet 5 para etmez. Bıktırdılar artık. Arıza kaydı bırakmaktan sıkıldım. Geliyorlar çözüyorlar herneyse 15 gün sonra başka sorun. İllallah ettim. Devletin kurumudur, ülkemiz kazansın vs. ama hakkını da ver arkadaş. Ay sonu otomatik ödemeden paran şıp diye yatıyorsa ama sen hala müşterinin sorununu çözemiyorsan ayıp sana!

Fedai 141 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi01 Mayıs 2014

    Sayın Abonemiz; 2403200 numaralı şikayetinize istinaden ekiplerimiz tarafından yapılan kontrolde modeminizin arızalı olduğu ve bu durumdan dolayı sorun yaşadığınız bilgisi aktarılmaktadır. Modeminizin garanti kapsamı dışında olması sebebiyle herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi25 Nisan 2014

    Sayın Abonemiz; İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tarafınız ile iletişime geçilmiştir. Konu hakkında gerçekleştirilen incelemeler neticesinde arıza kaydınız ilgili birime iletilmiştir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi25 Nisan 2014

    Sayın Abonemiz; 2403200 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön