08 Nisan 2013 #1730140

Uydunet İnternet Sorunu!

Uydunet ten 10mpbs 20gb kotalı internet hizmeti satın aldım. Ama aldığım günden bu yana internet te sorun yaşıyorum. İnternet te sürekli kopmalar oluyor. Uydunet çağrı merkezini defalarca aramama rağmen her seferinde teknik ekip gönderileceği söylenmesine rağmen gelen giden yok.


Çalışan bir kişi olduğumdan hafta sonu akşama kadar beklememe rağmen gelmedikleri gibi bir dönüş bile yapılmıyor. Hizmeti satın aldığımdan beri internet sorunları yaşadığımdan iptal talebinde bulunduğumda bana taahütlü olduğundan masraf alınacağı söylenmekte, siz bana hizmet mi verdiniz ki benden ücret talep ediyorsunuz. Sorunumun giderilmemesi durumunda gerekli tüm yerlere şikayette bulunacağım.

İlayda 126 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1730140 nolu şikayetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş fakat ulaşılamamıştır. En son oluşturulan arıza kaydına istinaden yapılan incelemede hat değerleriniz normal olarak görülmüş birden fazla cihaz ile kullanım yapmanız nedeniyle hız düşmesi yaşanabileceği bilgisi tarafınıza aktarılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1730140 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön