01 Nisan 2013 #1718925

Uydunet İnternet Servisi Sağlamıyor!

Uydunet internet servisi sağlamıyor aboneliğimi iptal etmiyor. İnternet servisinden yararlanamadığım için aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum. 5 kere arıza kaydı bırakmama rağmen hala ınternet hizmeti ve kablo tv hizmetinden yararlanamıyorum bu yüzden iptal ettirmek istiyorum ama benden 460 tl bedel talep ediyor . Şikayetim var çünkü hizmetten yararlanamadığım halde benden para talep ediyor.

Elkhan 213 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın abonemiz; 31.03.2013 tarihinde oluşturmuş olduğunuz arıza kaydınıza istinaden ekip müdahalesi gerçekleştirilmiş olup bina içi elektrik arızası tespit edilmiştir.Yaşamış olduğunuz arıza için elektirikçiniz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Yaşanılan durum ile ilgili tarafınızdan imzalanmış olan abonelik sözleşmesinin ilgili maddesi aşağıdaki gibidir; 5.4- Abone tarafından temin edilen cihaz ve alıcılardaki arızalar, binadan kaynaklanan elektrik arızaları, ankastre sorunları, bina tadilat ve tamiratı vb. Abone kusurundan kaynaklanan teknik nedenlerden dolayı meydana gelen arıza ve kesintilerden Abone sorumludur; bu durumlarda Abone TÜRKSAT’tan herhangi bir talepte bulunamaz Abonelik sözleşmesi hızlı erişim için“http://www.turksatkablo.com.tr/userUpload/sayfa/formlar/abonelik_sozlesmesi.pdf “ linkini kullanabilirsiniz. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1718925 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön