15 Mart 2013 #1686774

Uydunet İnternet Problemi!

Aldığıma pişman oldum. 3 aydır fiyasko bir internet kullanıyorum. Bir videoyu takılmadan donmadan izlediğimi hatırlamıyorum. Nasıl oluyorsa 10Mbps bağlantıyla 3 dakikalık ortalama çözünürlükteki bir video için önce 10 dakika dolmasını bekleyip sonra izlemek zorunda kalıyorum. Öte yandan zaten günde 3-4 saat olan internet kullanımım kopmalarla devamlı baltalanıyor. Müşteri hizmetleri modemi kapatıp açtırmak ve hız testi yaptırmaktan başka birşey bilmediği için çözüm de bulamıyorum. 2 yıllık taahhüt yaptığım için de iptal edemiyorum. BHakkımı helal etmiyorum.

Hasan 136 Okunma

Cevaplar

 • Hasan03 Kasım 2014

  Şikayeti açalış bir buçuk seneden fazla süre geçti. Bu süre içinde problemle ilgili hiçbir çözüm üretmemelerinin üstüne bir de az önce arayıp bu şikayetle ilgili müşteri memnuniyeti anketi yapmak istediklerini söylediler. Hayatım boyunca kimse benimle böyle dalga geçmemişti. Benim için bir yenilik oldu. Teşekkür ederim.

 • Hasan02 Temmuz 2014

  1 seneden fazla oldu ne baglantida degisiklik var ne de bir geri donus var. Ayda bir yeni taahhut yapmak icin ariyorlar. Once sorunumu coz ondan sonra yeni sozlesme oner. Problem oldugunu soyleyince de gel daha pahalisini satalim diye ilginc bir cozum yontemleriyle cevap veriyorlar. Aralikta taahhudum bitiyor ve kurtuluyorum cok sukur. Bir daha asla!

 • Hasan20 Mart 2013

  Gelen arkadaşın merkezden aldığı bilgiye göre sunucularınız online video iletimi konusunda zayıf olduğu için bu sorun yaşanıyormuş. Çözüm bulunacağınıö bir sonraki gün benimle iletişim kurulacağını söyleyip gitti. Benimle iletişim kurmak yerine hiç bir çözüm üretmeden sanki hiç bir sorun yokmuş gibi böyle bir cevap vermeniz hizmet kalitenizi yeterince ortaya koyuyor. Haram olsun.

 • Kablo Net Temsilcisi18 Mart 2013

  Sayın Abonemiz; 1686774 nolu şikayetiniz ile ilgili daire içi hattınız detaylı bir biçimde kontrol edilmiş ve hat değerleri üzerinde bir sorun görülmediği tespit edilmiştir. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

 • Hasan16 Mart 2013

  Tekrar ulaşılırsa sevinirim.

 • Kablo Net Temsilcisi15 Mart 2013

  Sayın Abonemiz; 1686774 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön