27 Ekim 2016 #6796597

Uydunet İnternet Modemi Değiştirilmesi Bizi Zor Duruma Soktu

10420*** hizmet nolu Uydunet abonesiyim. Vatan Mah. Karabağlar İzmir adresimde yaklaşık 6 yıldır internet hizmeti almaktayım. Kasım 2014 tarihi itibariyle firma modemimi ücret karşılığı değiştirmiştir. Beraberinde cihaz 24 ay garantili olduğu söylenmiştir. 10 ay gibi bir süredir. Sürekli bağlantı problemi yaşıyorum. Sorunuma karşılık firma adresime servis göndermiştir. Fakat gelen servis her seferinde yeni bir neden bulduğu ve arızanın giderildiğini beyan etmişse de problemim giderilemedi.


Kablo, değişti gerekse bölgesel denildi. Yaklaşık 4-5 ay önce gelen servis elemanı arızanın modemden kaynaklanabileceğini sorun düzelmezse garanti altında olan modemin değiştirilmesini talep etmemi söylediler. Firmaya müracaat ettim geldiler yine sorun çözülmedi. İnatla modemi değiştirmiyorlar Çünkü zaman kazanıp kasım ayında garanti süresini geçirmek. Garanti ne demek acaba firmadan şikayetçiyim.

Hakki 520 Okunma

Cevaplar

 • Hakki04 Kasım 2016

  Koskoca firma halen bir modemi halledemedi. Garantide olan bir modemi değiştirmek bu kadar zor mu yani anlamadığım konu her seferinde müşteri memnuniyeti deyip dururlar nerede memnuniyet 6 senedir abone olan bir müşteriye nasıl ilgisizliktir anlamadım. Telefondaki elemanları memnuniyetiniz için size garanti kapsamında modem isteyelim diyor. (demek ki olabilirmiş) sonra ben daire içinde müdahaleye izin vermemişim zaten bakıldı yapıldı oyalamaktan başka bir şey değil modem değişecek dediler şu an bu neyin inadı evimde tadilat yapmışım bakacağız dedikleri yerde duvar kağıtlarını yırtacaklar (altında kalmış kutu çünkü) arkasından burada sorun yok diyecekler olan bize olacak bu kadar mı anlayışsızlık olur. Değiştir modemi sorun olursa ne halin varsa gör dersin bana bukadar basit

 • Hakki31 Ekim 2016

  cevap kabul edilemez aranmışım ve telefonu meşgule almışım acaba aynı arama abonelik için ya da taahhüt için olsa kaç kez aranır. insanlık hali insan gün içerisinde meşgul olabilir. bir daha bir daha aramanın kimseye zararı ya da faydası olmaz kurumsal bir firma için böyle cevap? ?

 • Kablo Net Temsilcisi31 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6796597 nolu şikâyetiniz ile ilgili 19-09-2016 tarihinde oluşturulan 22223684 nolu arıza kaydınıza istinaden teknik ekiplerimiz tarafından yapılan detaylı incelemeler neticesinde daire içerisinde dağıtım sorunu olduğu tespit edilmiş olup tarafınızdan ekiplerimizin daire içerisine müdehale edilmesine izin verilmemiş olduğu belirtilmiştir. Duruma ilişkin olarak yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili 04-10-2016/14:26 itibari ile tarafınız aranılmış olup hattınızı meşgule çevirmeniz üzerine ulaşım sağlanamamıştır. Daire içerisindeki dağılım sorununuzu çözümlenemeniz ile birlikte probleminiz çözümlenecektir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126, 0 850 804 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Hakki30 Ekim 2016

  Şikayeti yapali 5 gün olmasına rağmen halen arayan soran ilgilenen yok

 • Kablo Net Temsilcisi27 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6796597 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön