02 Mart 2015

Uydunet İnternet Kesintisi!

Tam 2 gündür Florya'da internetim kesik. Firmayla görüştüğümde teknik servisin çalıştığı tarafıma söyleniyor. Dünyanın hangi ülkesinde 2 gün boyunca internet kesintisi yaşanır acaba? Firma hafta sonu teknik eleman bulundurmuyor!

Sinan 343 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi02 Mart 2015

    Sayın Abonemiz; 3083452 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Sistem üzerinde genel arıza bilgisi olması nedeni ile ekiplerimiz bireysel olarak müdahale sağlayamamaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi02 Mart 2015

    Sayın Abonemiz; 3083452 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön